Рубрики
• Усі
• Події
• Рецепти
• Політика
• Економіка
• Суспільство
• Бізнес
• Освіта
• Культура
• Спорт
• Корисні поради
• Це цікаво


ПіКа

♥ Додати в "Закладки"


Популярне

У Вараському районі поліцейські виявили посів конопель і вилучили наркотики: розпочато досудове розслідування (24544)

Тертий пиріг з сиром та ягодами (3964)

Ванільне морозиво з пармезаном (3511)

На Рівненщині правоохоронці затримали зловмисника, який продавав автомобілі, призначені для ЗСУ (3493)

Курча запечене по-грузинські (чкмерулі) (3316)

Встановлено особу зловмисника, причетного до умисного вбивства у Рівному (3290)

Закуска із запечених баклажанів (3247)

У Рівному чоловік викрав побутову техніку із орендованих квартир (3240)

У Рівному триває підготовка до опалювального сезону (3223)

Баклажан-кебаб в духовці (3113)

У Рівненському районі внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст (3158)

У Рівненській обласній дитячій лікарні відкрили сімейну кімнату (3136)

18 нових автобусів курсуватимуть вулицями Рівного (3032)

У Рокитному на збуті марихуани викрили місцевого жителя (3078)

У закладах освіти Рівненщини створюють безпечне середовище (3011)

Освіта Рівненщини проходить випробовування війною (2962)

Із російського полону визволили чотирьох військових з Рівненщини (2917)

Правоохоронцю, який застрелив чоловіка у Рівному, повідомили про підозру (3010)

У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє братів (2972)

Рівненські аудитори виявили на комунальному підприємстві порушень та недоліків на мільйони гривень (2853)

#новиниРівне,#новиниРівного,#новини...
На Рівненщині СБУ викрила ділків, які переправляли за кордон призовників
12:51 17.11.2023

На Рівненщині СБУ викрила ділків, які переправляли за кордон призовників

Співробітники Служби безпеки регіону встановили двох зловмисників, які допомагали чоловікам призовного віку покинути територію України без законних на це підстав

Вартість їхніх «послуг» становила 170 тисяч гривень з однієї особи.

За даними слідства, організатором незаконного переправлення потенційних призовників за кордон виявився житель Рівного.

До «співпраці» він залучив жителя Рівненської області, який у якості провідника переміщував осіб через лінію державного кордону на територію Республіки Молдова.

Виконуючи вказівки свого «куратора», вказана особа перевозила на власному автотранспорті призовників до прикордонних сіл та пішим ходом допомагав перетнути державний кордон України поза пунктами пропуску.

При цьому, останнім необхідно було чітко дотримуватися інструкцій та настанов зловмисників, щоб не потрапити в поле зору українських прикордонників.

У межах слідчо-оперативних дій правоохоронці затримали організатора схеми та його спільника під час спроби організувати нелегальний «трансфер».

Наразі вказаним особам оголошено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон).

Тривають слідчі дії для встановлення усіх обставин та причетних до правопорушення осіб.

Викриття каналу здійснювали співробітники СБУ в Рівненській області спільно з слідчими відділення поліції № 6 (м. Здолбунів) Рівненського РУП ГУ НП в Рівненській області та ОРВ 9 прикордонного загону ДПСУ за процесуального керівництва Здолбунівської окружної прокуратури.

Примітка: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Управління СБ України в Рівненській області


Переглядів: 980


Додайте коментар:

защитный код

У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоциклістУ Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст (51)
Автопригода сталася вчора, 26 червня, близько 20 години поблизу селища Володимирець....
Жителі Рівненської громади можуть надати пропозиції до проєкту Стратегії розвиткуЖителі Рівненської громади можуть надати пропозиції до проєкту Стратегії розвитку (49)
У Рівному презентували проєкт Стратегії розвитку громади на період до 2028 року....
Ліниві вареники в білому шоколадіЛіниві вареники в білому шоколаді (16)
...
Шоколадне печиво без шоколадуШоколадне печиво без шоколаду (55)
...
В одній із лікарень Рівненщини виявлено порушень на 2 мільйони гривеньВ одній із лікарень Рівненщини виявлено порушень на 2 мільйони гривень (41)
На 2 011,3 тис. грн фінансових порушень, що призвели до втрат ресурсів, виявили спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області під час ревізії окремих питань...
Незаконно зберігав зброю та боєприпаси: поліцейські викрили жителя Рівненського районуНезаконно зберігав зброю та боєприпаси: поліцейські викрили жителя Рівненського району (48)
Учора, 25 червня, близько 05:10 до поліції надійшло повідомлення про стрільбу на вулиці у селі Золотолин Костопільської...
ДТП: у Вараському районі: травмувалися мотоцикліст та неповнолітня пасажиркаДТП: у Вараському районі: травмувалися мотоцикліст та неповнолітня пасажирка (52)
Автопригода сталася вчора, 25 червня, близько 20 години у селі Рудка....
Салат з полуницею та зернистим сиромСалат з полуницею та зернистим сиром (52)
...

Пошук

Кулінарний конкурс

Кулінарний записник
Кулінарний записник Тетяни-чарівниці



Зареєструватися


Газета "Piвне-Ракурс"



Наші новини на Facebook

Наш Топ-100

QRcode
ПіКа   ПіКа (С) 2013-2024    Всі права захищено.
Відповідно до статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію pika.rv.ua охороняється чинним законодавством України. Будь-яке копіювання, в т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації pika.rv.ua, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з нашого боку. Під час цитування інформації посилання на pika.rv.ua обов'язкове.